Skip to main content

Hoe wij onze opdrachtgevers verder helpen

Ieder project zijn eigen karakter

Onze architectuur is onlosmakelijk verbonden met onze opdrachtgevers. Ieder project krijgt dan ook zijn eigen karakter en onderliggend zijn eigen proces. Wij werken aan diverse uiteenlopende opdrachten met een focus op complexe uit- en inbreidingen, transformaties, verbouwingen, renovaties en restauraties van verschillende aard en schaal.  Als architectenbureau werken we op, aan en in de bestaande (historische) gebouwde omgeving.

Ruimtelijk ontwerp is bij ons altijd het uitgangspunt

Als architectenbureau zijn wij graag van de eerste visieschets tot en met de oplevering betrokken bij zowel het ruimtelijk-technisch ontwerp als de financiële haalbaarheid. Ook werken wij in deelopdracht. Het ruimtelijk ontwerp is bij ons altijd het uitgangspunt.

Bij zowel de “total engineering”-opdracht als de deelopdrachten leveren wij de volgende diensten:

1

Ontwerpend onderzoek

2

Haalbaarheidsstudie / Ruimtelijke analyse

3

Visieschets

4

Principeverzoek, vooroverleg gemeenten

5

Ontwerp (de basisopdracht): voorlopig ontwerp, definitief ontwerp en omgevingsvergunning

6

Omgevingsvergunning

De volgende diensten leveren wij volgend uit een voorafgaande ontwerpopdracht:

Bouwvoorbereidingstekeningen

Technische (werk)omschrijvingen

Aanbesteden en selectie aannemers

Directievoering of bouwbegeleiding

Gevelimpressies, 3D-impressies

Bouwkundige inventarisatie of bouwkundige keuring (niet voor woningbouw)

Bouwkundige inmeting

Voor de volgende diensten werken wij samen met vaste partners:

Constructieberekeningen, statische berekeningen en constructief tekenwerk

Adviezen ten aanzien van brandveiligheid

Brandoverslagberekeningen (NEN6068)

Ontruimingsplattegronden, blusmiddelen en vluchtroutes (NEN1414)

Bouwfysische berekeningen (NEN2057, NEN1087/8087, NEN1068)

Duurzaamheidsberekeningen (EPC, EPW, RC-waarden, BENG, duurzaamheidslabels)

Milieuprestatieberekening

Energielabels (EPA-U, EPA-W)

Kostenramingen

Meetstaten, meetcertificaten (NEN2580)

Conditiemeting (NEN2767)

Werkzaamheden ten aanzien van de WKB (kwaliteitsborging)

Interieurstyling, binnenhuisarchitectuur

Stedenbouwkundige plannen en landschapsarchitectuur

Voor de volgende (afzonderlijke) diensten kunt u terecht bij andere partijen in de markt:

Bouwkundige keuring voor woningen

Tekendiensten voor andere architectenbureaus

Renderingen voor andere architectenbureaus

Conflictbemiddeling of rol in conflictbemiddeling

Technische expertise in recht- of arbitragezaken

Verhuur- en of verkooptekeningen (bijvoorbeeld voor Funda)

Ruimtebeheer, onderhoudsschema’s, Meerjarenonderhoudsplan (MJOP)

Bouwplantoetsing (werkzaamheden van de bouwinspectie)

Bouwpathologie, advies ten aanzien van bouwschade

Kadastrale of notariële splitsingstekeningen

Het overnemen of bijspringen bij lopende vergunningstrajecten doen wij enkel in overleg. De Verenigde Architecten zijn altijd opzoek naar nieuwe opdrachtgevers. Heeft u of uw organisatie bouw- of verbouwplannen: wij helpen u graag verder met het ontwerp en de technische uitwerking. Graag komen wij een keer langs voor een vrijblijvend gesprek.

Wij zijn altijd opzoek naar nieuwe opdrachtgevers.

Heeft u of uw organisatie bouw of verbouwplannen: wij helpen u graag verder met het ontwerp en de technische uitwerking. U kunt daarvoor contact opnemen via de contactgegevens of het contactformulier.

Ambacht van het bouwen

Recente projecten

Close Menu
Onze architectuur is onlosmakelijk verbonden met onze opdrachtgevers. Ieder project krijgt dan ook zijn eigen karakter en onderliggend zijn eigen proces. Grote gemene deler is een open ontwerpproces waarbij we rondom de ontwerpopgave op architectuurreis gaan. We gaan verhalend te werk en bekijken de ontwerpopgave bij voorkeur vanuit meerdere perspectieven. Verwondering, humor en een doortastende analyse zijn drie ingrediënten die in dit proces niet mogen ontbreken.